Kolarze z Raciborskiego Rajdu Rowerowego w Hrubieszowie

31.07.2016

1 lipca 2016 r. rozpoczął się XVIII Raciborski Rajd Rowerowy Środowisk Trzeźwości Dookoła Polski. Rajd składa się z 37 etapów (łącznie 3022 km).

29 lipca uczestnicy rajdu dotarli z Chełma do Hrubieszowa. Na powitanie kolarzy wyjechał Burmistrz Miasta Hrubieszowa Tomasz Zając, który towarzyszył im przez pewien odcinek drogi. W Hrubieszowie uczestnicy rajdu spotkali się z Zastępcą Burmistrza Martą Majewską. Po powitaniu udali się do siedziby Stowarzyszenia Trzeźwości „Lumen”, a następnie do Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie czekał na nich poczęstunek i nocleg. Wieczorem kolarze wzięli udział we Mszy św. w Kościele Garnizonowym.

Następnego dnia wyruszyli z Hrubieszowa do Lubaczowa. Rajd zakończą 6 sierpnia w Raciborzu.