Jubileusz Klubu Literackiego Ziemi Hrubieszowskiej

Święta / uroczystości

Klub Literacki Ziemi Hrubieszowskiej ma już 30 lat. Z tej okazji 17 grudnia  br. w Hrubieszowskim Domu Kultury odbył się niezwykle ważny  Jubileusz. Były gratulacje, kwiaty i życzenia kolejnych sukcesów.

W wydarzeniu udział wziął Zastępca Burmistrza Miasta Hrubieszowa Paweł Wojciechowski, który na ręce Pani Marii Marut - opiekuna Klubu, złożył wyrazy uznania za szerzenie kultury słowa w naszym mieście, otaczanie opieką lokalnych literatów i stworzenie warunków sprzyjających rozwojowi ich uzdolnień. Patronat nad wydarzeniem objęła Burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska.

Z wdzięcznością obserwujemy jak twórcy Klubu Literackiego Ziemi Hrubieszowskiej, odnoszą kolejne sukcesy w konkursach regionalnych, wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych. Z okazji Jubileuszu został wydany okolicznościowy tomik wierszy „U stóp miasta’’. Na zakończenie wystąpił zespół POJAZZJA - grupa łącząca poezję i klimaty muzyki jazzowej.