Jubileusz 90 - lecia Szkoły Podstawowej Nr 2 w Hrubieszowie

Święta / uroczystości

29 kwietnia Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego świętowała Jubileusz 90 - lecia istnienia. Święto było doskonałą okazją, aby spojrzeć z dumą na osiągnięcia przeszłości i z nadzieją patrzeć w przyszłość.  Wiele pokoleń młodych ludzi przekraczało progi szkoły, by zdobywać wiedzę, umiejętności i wartości, które towarzyszą im przez całe życie, a wysoki poziom kształcenia pozwalał bez obaw realizować marzenia. Wielkie gratulacje i ukłony dla wszystkich, którzy przygotowali to cudowne i wzruszające spotkanie pokoleń.

Dziękuję Dyrekcji, Nauczycielom i wszystkim Pracownikom naszej "Dwójki" za zaangażowanie i serce włożone w przekazywanie wiedzy, uczniom za otwartość, spontaniczność, a także ogromną aktywność przy naszych lokalnych przedsięwzięciach.
Niech okoliczności sprzyjają w owocnej realizacji wszystkich zamierzeń, w pielęgnowaniu tradycji szkoły i poszukiwaniu tego, co mądre, prawe i piękne — podkreśliła na uroczystości Marta Majewska Burmistrz Miasta Hrubieszowa.