Jednorazowe Stypendium Burmistrza Miasta Hrubieszowa | 2023

Edukacja

23 czerwca 2023 roku o godzinie 13.00 w Hrubieszowskim Domu Kultury odbyła się uroczystość wręczenia Jednorazowego Stypendium Burmistrza Miasta Hrubieszowa za wybitne osiągnięcia sportowe, naukowe i artystyczne w roku 2022/2023.

Prawie 130 uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych otrzymało to wyróżnienie. W tym roku na ten cel przeznaczono 40 000,00 zł.

Wyróżnionym uczniom towarzyszyli dyrektorzy szkół, nauczyciele, trenerzy oraz rodzice. Dyplomy okolicznościowe będące potwierdzeniem przyznania stypendium wręczała Pani Marta Majewska – Burmistrz Miasta Hrubieszowa w towarzystwie: Pani Anny Naja – Przewodniczącej Rady Miejskiej w Hrubieszowie, Pana Leszka Tarnawskiego – członka Komisji Oświaty, Kultury, Prawa i Administracji Rady Miejskiej, Pana Artura Kerna - Przewodniczącego Miejskiej Rady Sportu oraz Pana Tomasza Magdziaka - Członka Miejskiej Rady Sportu.

- Dziękuję za Wasz wkład w promowanie Hrubieszowa i jeszcze raz serdecznie gratuluję zasłużonego wyróżnienia – powiedziała Burmistrz.

Podczas uroczystości wręczone zostały nagrody w konkursie organizowanym przez MKS "Unia" Hrubieszów na projekt maskotki klubowej.