Polish English French German Russian Spanish Ukrainian

                        

Biuletyn Informacji Publicznej

Jak przenieść swoją firmę do internetu ?

12.05.2020
Urzędowe

Jesteś przedsiębiorcą MŚP?  Wejdź na rynek e-handlu w Polsce i sprzedawaj swoje produkty i usługi w internecie. Załóż profil biznesowy na jednej z platform sprzedażowych naszych partnerów i skorzystaj ze specjalnie przygotowanej dla Ciebie oferty.
“Zarabiaj na e-handlu” to rządowy projekt biznesowy skierowany do mikro, małych i średnich przedsiębiorców posiadających sklepy stacjonarne. Ma zachęcić firmy, które do tej pory nie prowadziły sprzedaży e-commerce, do współpracy z platformami sprzedaży internetowej. Partnerami są najwięksi polscy operatorzy sprzedaży on-line (Allegro i OLX).

Dla kogo?
Projekt biznesowy adresowany jest do przedsiębiorców MŚP, którzy posiadają sklepy stacjonarne.

Co można zyskać?
Status świadomego e-handlowca, nowe źródło dochodu, bezpieczeństwo na niespokojne czasy jak np. pandemie. Dołączenie do grona najszybciej rozwijających się firm.

Jak to zrobić?
Przeniesienie firmy do internetu jest bardzo proste. Formalności nie zajmą Ci dłużej niż 15 minut. Skorzystaj z naszych wskazówek i zdobądź dedykowaną specjalnie dla Ciebie ofertę naszego partnera. Po szczegóły wejdź na stronę https://zarabiaj-online.arp.pl/

Celem kampanii jest nie tylko zachęcenie do sprzedaży online, ale również zwiększenie świadomości przedsiębiorców o możliwościach rozwoju własnej firmy. Organizatorami przedsięwzięcia są Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
ARP S.A. stworzyła specjalną stronę internetową poświęconą akcji, na której można zapoznać się m.in. z korzyściami prowadzenia sklepu online, poradnikiem od czego zacząć i z jakich narzędzi skorzystać: https://zarabiaj-online.arp.pl/