Egasta Sp. z o.o. złożyła wypowiedzenie umowy dzierżawy

09.09.2016

Informuję, że w dniu 01.09.2016 r. od firmy Egasta Sp. z o.o. wpłynęło do Urzędu Miasta w Hrubieszowie wypowiedzenie umowy dzierżawy nieruchomości dla budowy i eksploatacji elektrociepłowni w Hrubieszowie.

Ponadto w kwestii przekazania dokumentów do Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Lublinie, poruszonej w złożonym przez Egasta Sp. z o.o. wypowiedzeniu umowy dzierżawy wyjaśniam, iż w dniu 21.07.2016 r. wpłynął do Urzędu Miasta Hrubieszów „Aneks nr 1 do Raportu o oddziaływaniu na środowisko przedsięwzięcia polegającego na budowie elektrociepłowni zasilanej paliwem alternatywnym w Hrubieszowie". Pismem z dnia 25.07.2016 r. został on przekazany do Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Lublinie i Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Hrubieszowie. Dokument ten został dostarczony do Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Lublinie w dniu 01.08.2016 r., co jest uwidocznione na zwrotnym potwierdzeniu odbioru.

Pliki do pobrania w załączniku.

Do pobrania: