Pozostałe

Przepiękne widowisko dla babć i dziadków mogliśmy obejrzeć w Hrubieszowski Dom Kultury 19 stycznia 2024 r. Przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 1 im. "Małego księcia" w piękny i widowiskowy sposób opowiedziały bajkę swoim Babciom i Dziadkom.

A była to znana wszystkim opowieść „Kot w butach” autorstwa Charles'a Perraulta. Maluchów podczas przedstawienia wsparli również rodzice i ulubione Panie z wszystkich grup, Nie można pominąć faktu, że to genialny sposób na integrację środowiska przedszkolnego i za to wielkie brawa.

Na zaproszenie przedszkolaków to urocze przedstawienie miała okazję obejrzeć Marta Majewska Burmistrz Miasta Hrubieszowa.

Wszystkim babciom i dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia, a przedszkolakom gratulujemy wybitnie udanego występu.

Fot. UM: D. Duda