Polish English French German Russian Spanish Ukrainian

                        

Biuletyn Informacji Publicznej

Dyplomy Uznania dla Hrubieszowa i jego mieszkańców

27.05.2022
Wyróżnienie

W dniu 26 maja, w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim, Burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska, odebrała z rąk Wojewody Lubelskiego Lecha Sprawki Dyplom Uznania za świadectwo solidarności i zasługi społeczności Miasta Hrubieszowa w czasie kryzysu migracyjnego oraz zaangażowanie w niesienie pomocy uchodźcom z Ukrainy.

Wojewoda docenił odpowiedzialność mieszkańców, świadomość zagrożenia i wzajemną troskę o zdrowie oraz niezwykłą mobilizację i zaangażowanie w walce z pandemią COVID-19, a w szczególności za zajęcie I miejsca w regionie zamojskim w konkursie Najbardziej Odporna Gmina.

– To NASZA nagroda – nas wszystkich mieszkańców Hrubieszowa oraz wszystkich, którzy w tym trudnym okresie tworzyli i tworzą z nami jedną wielką pomocową społeczność! – podkreśla Burmistrz Miasta Hrubieszowa Marta Majewska. Dziękuje Wam Kochani serdecznie po raz kolejny z całego serca! I po raz kolejny głośno mówię, że jestem dumna, reprezentując tak wspaniałe miasto i jego mieszkańców. To dla mnie zaszczyt! Panu Wojewodzie Lubelskiemu Lechowi Sprawce dziękuję za współpracę, zauważenie i docenienie naszego wysiłku w tworzeniu tego co wspólnie udało nam się zorganizować! Gratuluję także dzisiejszego wyjątkowego przemówienia, które winno być drogowskazem dla wszystkich samorządowców!