22.12.2020
Do grona partnerów honorujących Kartę Seniora dołączył kolejny hrubieszowski przedsiębiorca !!
W dniu 22 grudnia 2020 r. Paweł Wojciechowski - Zastępca Burmistrza Miasta, wręczył certyfikat poświadczający udział w programie Ogólnopolska Karta Seniora edycja lokalna, Pani Elżbiecie Zawadzkiej właścicielowi firmy ELPODO Gabinet Podologiczny, ul. Mickiewicza 1c/7 tel. 889 889 097, która oferuje posiadaczom Karty Seniora 10% zniżki na zabiegi podologiczne.

Przypominamy, że Program ma charakter otwarty tzn. wszyscy przedsiębiorcy oraz instytucje z terenu miasta Hrubieszów mogą przystąpić do Programu na każdym etapie jego funkcjonowania.