Biuletyn Informacji Publicznej

Charytatywny turniej dla Iwony

01.02.2023
Sport / rekreacja

Renesans Zamość zwycięzcą Charytatywnego Turniej Piłki Nożnej dla Iwony o Puchar Burmistrza Miasta Hrubieszowa.
Turniej odbył się 29 stycznia br. z inicjatywy Pani Danuty Muzyczki. Mecze zostały rozegrane na 2 halach – w Szkole Podstawowej Nr 2 i Zespole Szkół Nr 3w Hrubieszowie.
Do turnieju zgłosiła się rekordowa liczba 24 drużyn i w sumie 200 zawodników, którzy poza rywalizacją na boisku zjednoczyli się w jednym celu – pomocy ciężko chorej Iwonie Balsam. Dzięki ofiarności zawodników zebrano 8670 zł, które w całości przeznaczone będą na leczenie Iwony.
Cały Turniej rozegrano w 4 grupach po 6 zespołów systemem każdy z każdym, a zwycięzcy poszczególnych grup zmierzyli się w półfinałach, a następnie w meczach o 1 i 3 miejsce.
W Turnieju rozegrano aż 64 mecze.
Wszyscy zawodnicy zostali udekorowani przez bohaterkę naszego Turnieju Iwonę, natomiast wygrani otrzymali Puchary, które wręczyła Marta Majewska - Burmistrz Miasta Hrubieszowa.
Mecze podczas turnieju sędziowali: Izabela Malinowska z OKS Chełm oraz Wojciech Szewczuk OKS Zamość i Łukasz Chabros z OKS Zamość.