Charytatywna Gala Muzyki – Gramy dla Dominiki Ciemięgi

Patronat Burmistrza

W niedzielę, 26 maja na terenie Hrubieszowskiego Osrodka Sportu i Rekreacji, odbyła się wyjątkowa Charytatywna Gala Muzyki – Gramy dla Dominiki Ciemięgi. Wydarzenie to miało na celu zebranie funduszy na operację skoliozy idiopatycznej dla 13-letniej Dominiki z Hrubieszowa, która ma się odbyć w Niemczech już 3 lipca tego roku. Operacja jest kluczowa dla zapewnienia jej szybszego powrotu do zdrowia i normalnego życia. Na scenie wystąpili: Skaner, Camasutra, Malibu, Shantel, Nokaut, Lejdi M, Motif, Strych, Nieokiemznani, King Size, Dj Sky. Gala nie ograniczała się jedynie do muzyki. Organizatorzy zadbali o liczne dodatkowe atrakcje, które przyciągnęły całe rodziny. Na uczestników czekały dmuchańce, byk rodeo, grill, wata cukrowa, lody, gofry, popcorn, zabawki oraz licytacje na rzecz Dominiki. Dzięki zaangażowaniu artystów, organizatorów oraz licznie przybyłych uczestników, udało się zebrać kwotę w wysokości 43 185,00 zł. To wydarzenie pokazało, jak wielką siłę ma wspólnota, kiedy jednoczy się w szczytnym celu. Charytatywna Gala Muzyki – Gramy dla Dominiki Ciemięgi została objęta Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Hrubieszowa Marty Majewskiej, co dodatkowo podkreśliło wagę i znaczenie tej inicjatywy. Patronat Burmistrza stanowił wyraz wsparcia lokalnej społeczności dla Dominiki i jej rodziny.

Organizatorzy przekazują wyrazy wdzięczności za wsparcie i zaangażowanie następującym Partnerom: Marta Majewska Burmistrz Miasta Hrubieszowa,  Miasto Hrubieszów,   Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Pływalnia FALA, Ośrodek Szkolenia Kierowców Cabrio,  Pokręcona Karolina Żamojtel, Danuta Muzyczka, Lody Zimna Zośka, Schody i Podłogi Maciejczyk,  Zielonyolej - oleje nierafinowane tłoczone na zimno,  firma "Maska" Posadzki Żywiczne, Wuala Laser Design Piotr Pliszka, Browar Sulewski, Word Zamość, off Road Dziki Wschód, Bafra Kebab Hrubieszów, URWIS dmuchane zjeżdżalnie na imprezy plenerowe, Kasieńka Hotel & Restauracja, Hotel i Restauracja Platinum, firma fotograficzna Omelczuk , Pixi Toalety Przenośne , Zakątek Piękna Anna Naklicka, sklep 5-10-15, Jubiler I.M. Białaccy, gospodarstwo sadownicze Zdzisław Szczęk, Zakład Handlowy Rolzbyt , WOPR Zamość, ARS piekarnia z cukiernią, Dreams catering na każdą okazję , firma ochroniarska, Jarosław Hapoński - nadzór medyczny.