Burmistrz podziękowała funkcjonariuszom służb mundurowych

Urzędowe

W dniu  31 marca br. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Hrubieszowie, odbyła się XLVII Sesja Rady Miejskiej. Podczas obrad, Dyrektorzy i  Kierownicy jednostek organizacyjnych, przedstawili sprawozdania z działalności, które zostały przez Radę przyjęte jednogłośnie.

W trakcie sesji Burmistrz Miasta Hrubieszowa Marta Majewska złożyła funkcjonariuszom podziękowania i wyrazy uznania za dotychczasowe wsparcie i profesjonalizm, podkreślając, że wybuch wojny w Ukrainie postawił służby mundurowe w szereg zadań wykraczających poza codzienne obowiązki.

„Dzięki Waszej pracy nasza lokalna społeczność może czuć się bezpiecznie, a pomoc niesiona potrzebującym przebiega bez zakłóceń. Zapewniam, że efekty Państwa zaangażowania znajdują uznanie w oczach mieszkańców Hrubieszowa, naszych gości z Ukrainy oraz wolontariuszy z całego kraju i świata” – podkreśliła w przemówieniu Burmistrz Miasta Hrubieszowa Marta Majewska.

Podziękowania i listy gratulacyjne otrzymali:

• Inspektor Wioletta Pawluk  - Komendant Powiatowy Policji w Hrubieszowie
  • ppłk SG Dariusz Łopocki - Komendant Placówki Straży Granicznej w Hrubieszowie
  • mł. bryg. Piotr Gronowicz - Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie
  • podinsp. Sławomir Juś - Zastępca Naczelnika Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej Lubelskiego Delegatura w Zamościu
  • ppłk Dominik Pieprzowski - Dowódca 25. Batalionu Lekkiej Piechoty w Zamościu
  • mjr Mariusz Sokół Dyrektor -  Zakładu Karnego w Hrubieszowie