Burmistrz Miasta Hrubieszowa Tomasz Zając laureatem nagrody Orła Tygodnika "Wprost"

15.09.2016

Burmistrz Miasta Hrubieszowa Tomasz Zając został wyróżniony nagrodą Orła Tygodnika "Wprost" dla najlepszego samorządowca w regionie podlaskim i lubelskim. Gala wręczenia statuetek odbyła się we wtorek 13 września 2016 r. w Jastkowie pod Lublinem.

Druga statuetka Orła powędrowała do Prezydenta Lublina Krzysztofa Żuka.

W trakcie uroczystości odbyła się debata poświęcona sytuacji gospodarczej regionu, w której uczestniczyli Krzysztof Żuk, Tomasz Sulewski, Prezes PKP LHS Zbigniew Tracichleb, Prezes PGE Dystrybucja S.A. Wojciech Lutek oraz Marszałek Województwa Lubelskiego Krzysztof Grabczuk.

Patronat honorowy nad projektem sprawuje Ministerstwo Rozwoju. Partnerem strategicznym jest PKO Bank Polski, partnerem strategicznym edycji lubelsko-podlaskiej był Browar Sulewski. Projektowi patronuje również Bisnode.

Źródło i fot: Wprost