Będzie inwestycja sportowa przy Dwójce!

10.02.2015

Podczas V Nadzwyczajnej sesji w dniu 9 lutego 2015 r. Rada Miasta zadecydowała o budowie kompleksu rekreacyjnego przy Zespole Szkół Miejskich Nr 2.

Radni jednogłośnie przyjęli uchwałę w sprawie wprowadzenia nowego zadania inwestycyjnego oraz zabezpieczenia środków na realizację inwestycji oraz uchwałę w sprawie zmian w budżecie miasta na 2015 rok.
Inwestycja nosi nazwę „Zagospodarowanie terenu w zakresie zewnętrznej infrastruktury rekreacyjno-turystycznej przy Zespole Szkół miejskich Nr 2 w Hrubieszowie, ul. Żeromskiego tj.:
a) teren rekreacji (kort tenisowy, skate park, ścianka wspinaczkowa)
b) przebudowa boiska szkolnego – boisko do gry w piłkę nożną”.

Inwestycja będzie możliwa jedynie w przypadku uzyskania dofinansowania w wysokości do 33% wydatków kwalifikowanych z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Wojewódzkiego Wieloletniego Programu Rozwoju Bazy Sportowej Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.