Ankieta dla Mieszkańców Miasta Hrubieszów - ocena instytucjonalna

10.08.2020
Konsultacje

Szanowni Państwo,

Miasto Hrubieszów jest w trakcie opracowywania Programu Rozwoju Lokalnego (PRL) oraz Programu Rozwoju Instytucjonalnego (PRI), które będą zawierały plan działań zmierzających do podniesienia jakości usług administracyjnych, społecznych i komunalnych oraz sprawności administracji lokalnej Hrubieszowa. Podwyższanie jakości tych usług i dostosowanie ich do Państwa potrzeb nie jest jednak możliwe bez Państwa udziału – to Państwo jako odbiorcy usług w najpełniejszy sposób mogą wskazać zarówno słabe, jak i mocne strony naszej pracy, w szerszym kontekście rozwoju miasta.

Dlatego też, chcielibyśmy zapytać co należy usprawnić w naszych działaniach, zarówno w zakresie bieżącego funkcjonowania Urzędu, jak i działań strategicznych, tak aby jak najpełniej dostosować je do Państwa potrzeb.
Istotne dla nas są Państwa opinie na temat funkcjonowania Urzędu, obszarów działań Miasta wymagających interwencji oraz kierunków rozwoju.

Ankieta dla Mieszkańców Miasta Hrubieszów - ocena instytucjonalna