Polish English French German Russian Spanish Ukrainian

                        

Biuletyn Informacji Publicznej

79. Tour de Pologne 2022 | Podsumowanie

21.11.2022
100 lat Hrubieszowskiego Sportu

W piątek 18 listopada 2022 w Lublinie odbyła się konferencja podsumowująca 79. Tour de Pologne.

W spotkaniu udział wzięli: Czesław Lang - wicemistrz olimpijski z Moskwy oraz wszyscy najważniejsi samorządowcy i służby bezpieczeństwa.

Wyścig przejechał przez województwo lubelskie na przełomie lipca i sierpnia 2022 r., natomiast premia lotna w Hrubieszowie miała miejsce 31 lipca 2022 i niewątpliwie było to największe wydarzenie sportowe w tym roku  w naszym regionie.

Podczas piątkowego spotkania przypomniane zostały wszystkie etapy tras, które przebiegały przez województwo lubelskie oraz podziękowano wszystkim zaangażowanym w organizację wyścigu.

Podziękowania dla Marty Majewskiej Burmistrza Miasta Hrubieszowa za pomoc i wsparcie przy organizacji wyścigu odebrała Monika Podolak Sekretarz Miasta.

Podczas konferencji poruszony został również temat efektów promocji Lubelszczyzny dzięki tej rozpoznawalnej imprezie sportowej.

Faktem jest, że żadna inna sportowa impreza nie promuje Polski tak jak Tour de Pologne, ale to również zasługa kibiców, stąd też podziękowania składamy na Państwa ręce.

Szanowni Państwo wyścig jest wizytówką naszego kraju na świecie, więc jest nam niezmiernie miło, że Hrubieszów mógł być częścią tego przedsięwzięcia.

Badania medialne i analiza efektywności marketingowej 79. Tour de Pologne (udostępnione przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego).

Etap 2. Chełm – Zamość  z premią lotną Lotto w Hrubieszowie  (relacja z wyścigu na kanale TVP Sport).

Polska z lotu ptaka (spot udostępniony na profilu FB Tour de Pologne).

79. Tour de Pologne 2022 | Premia lotna lotto w Hrubieszowie:

Zdjęcia (1, 6, 13 - 178) Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie