„30 lat Samorządu Terytorialnego. Jaka przyszłość czeka polskie samorządy?” - zapraszamy na debatę z udziałem Burmistrz Marty Majewskiej

Pozostałe

Zapraszamy na debatę „30 lat Samorządu Terytorialnego. Jaka przyszłość czeka polskie samorządy?”, której partnerem merytorycznym jest Związek Miast Polskich. Wśród panelistów wystąpi Burmistrz Miasta Hrubieszowa Marta Majewska. Debata odbędzie się 26 maja o godz. 11.00.

Panelistami debaty będą: Zygmunt Frankiewicz - senator, prezes Związku Miast Polskich, Jacek Sutryk - prezydent Wrocławia, Wojciech Szczurek - prezydent Gdyni, Andrzej Porawski - dyrektor Biura Związku Miast Polskich, Jan Olbrycht - poseł do Parlamentu Europejskiego, Marta Majewska - burmistrz Hrubieszowa, Stanisław Jastrzębski - wójt gminy Długosiodło, Partnerem merytorycznym debaty jest Związek Miast Polskich.

Debatę będzie można oglądać na stronie głównej „Rzeczpospolitej” www.rp.pl oraz na kanale YouTube „Rzeczpospolitej”.