Życzenia z okazji Dnia Strażaka

04.05.2018

Z okazji Dnia Strażaka składamy wszystkim  członkom Ochotniczej Straży Pożarnej oraz funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej najserdeczniejsze życzenia męstwa, wytrwałości, siły i satysfakcji z wykonywanej pracy.  Wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Bycie strażakiem to powołanie, zaszczyt i obowiązek służby innym z narażeniem własnego życia i zdrowia. Dziękujemy za Wasze oddanie i trud wkładane w ochronę i ratowanie ludzkiego życia i zdrowia, za które należą się Wam wyrazy najwyższego uznania i szacunku.

Szanowni druhowie i druhny, niech pomyślność towarzyszy Wam każdego dnia, a powroty z akcji będą zawsze szczęśliwe.

Niech podejmowane działania przyniosą wiele satysfakcji i będą inspiracją do dalszych działań w dziele humanitarnej służby ludziom, w myśl strażackiej dewizy „Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”, a opieka i błogosławieństwo  Świętego Floriana będą towarzyszyły Wam każdego dnia.

Burmistrz Miasta Hrubieszowa                           Przewodnicząca Rady Miejskiej

Tomasz Zając Anna Świstowska