Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Święta / uroczystości

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Życzymy radości płynącej ze wspólnego świętowania, wiele dobra, ciepła, serdeczności przy łamaniu się opłatkiem i rodzinnej atmosfery podczas wigilijnej wieczerzy.

Życzymy, by nadchodzący rok był dla Państwa rokiem szczęśliwym, aby zrealizowały się w nim wszystkie oczekiwania i spełniły marzenia.

W świąteczny i noworoczny czas pamiętamy o tych, którzy szczególnie potrzebują naszej obecności i pomocy. Dobro, które darujemy innym powraca- wierzymy w to mocno i życzymy Państwu, by nadchodzące dni zapisały się dobrymi zdarzeniami w życiu każdego z nas.

Błogosławieństwa od Bożej Dzieciny życzą

Przewodnicząca Rady Miejskiej                                                          Burmistrz Miasta Hrubieszowa

Anna Naja                                                                                                Marta Majewska