Światowy Dzień Białej Laski

17.10.2024
Pozostałe

15 października z okazji Światowego Dnia Białej Laski mieliśmy przyjemność spotkać się z członkami Koła Polskiego Związku Niewidomych w Hrubieszowie. Specjalne podziękowania, przygotowane również w alfabecie Braille’a, oraz drobny upominek wręczył Paweł Wojciechowski Zastępca Burmistrza Miasta Hrubieszowa.

„Ten wyjątkowy dzień przypomina nam, jak ważne jest tworzenie społeczeństwa, które rozumie potrzeby osób niewidomych i słabowidzących oraz dąży do ich pełnej integracji. Dziękujemy za determinację, odwagę i codzienne zaangażowanie” – podkreślił Zastępca burmistrza.

Składamy również wyrazy wdzięczności na ręce Łucji Hojdy, Prezes Zarządu Koła PZN, za wieloletnią pracę na rzecz budowania świadomości i wspierania mieszkańców naszego miasta. Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tak ważnym wydarzeniu oraz za nieoceniony wkład w życie naszej społeczności.