Święto Policji obchody w Hrubieszowie

07.07.2022
Święta / uroczystości

Święto Policji obchodzone jest 24 lipca, w rocznicę powołania Policji Państwowej.

W tym roku uroczyste obchody w Hrubieszowie odbyły się 7 lipca w sali widowiskowej HDK.

W obchodach policyjnego święta udział wzięła Burmistrz Miasta Hrubieszowa Marta Majewska, która w imieniu władz samorządowych i społeczności lokalnej, złożyła na ręce Pani Komendant, serdeczne gratulacje i wyrazy najwyższego uznania dla funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie, dziękując za trud włożony w realizowane zadania i profesjonalizm w pełnieniu tak odpowiedzialnej służby.

Podczas uroczystości najbardziej zasłużeni policjanci otrzymali awanse. Akty mianowania na wyższy stopień wręczyli funkcjonariuszom zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie nadkom. Olgierd Oleksiak i komendant powiatowy w Hrubieszowie insp. Wioletta Pawluk.

Wszystkim funkcjonariuszom życzymy jeszcze raz zdrowia, bezpiecznej służby, stabilizacji zawodowej, kolejnych awansów oraz pomyślności, także dla Państwa najbliższych.