Polish English French German Spanish Ukrainian

                        

Biuletyn Informacji Publicznej

Ścieżki rowerowe - konsultacje

28.03.2023
Konsultacje

W ubiegły czwartek tj. 23 marca 2023 r. w MBP - Hrubieszowskim Centrum Dziedzictwa na zlecenie Gminy Miejskiej Hrubieszów firma M&G Consulting Marketing zaprosiła mieszkańców Hrubieszowa na konsultacje społeczne dotyczące programu rozbudowy ścieżek rowerowych na terenie naszego miasta.

W konsultacjach przy udziale władz miasta, wzięli udział mieszkańcy - miłośnicy jednośladów reprezentowani przez Stowarzyszenie „Hrubieszów na Rowerach”, a także zwykli użytkownicy rowerów.

Spotkanie było okazją do zapoznania się z wynikami ankiety, wysłuchania głosów wszystkich obecnych mieszkańców, zebrania opinii oraz wielu cennych uwag dotyczących rozwiązań rozbudowy ścieżek rowerowych.

Pomysły i sugestie zebrane wśród uczestników to niezwykle ważny i nieoceniony wkład do stworzenia programu, który powinien służyć wszystkim mieszkańcom Hrubieszowa.

Aktywny udział mieszkańców w spotkaniu, wiedza oraz wieloletnie doświadczenie propagowaniu różnorodnych form aktywności związanych z użytkowaniem rowerów były nieocenione, i w opinii specjalistów (M&G Consulting Marketing) pomogą w optymalnym stopniu w zaprojektowaniu ścieżek rowerowych, które będą nie tylko bezpieczne, ale także wygodne i przyjazne dla rowerzystów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konsultacji za obecność i poświęcony czas.  Praca nad programem rozbudowy ścieżek jeszcze trwa – a o efektach prac będziemy informować na bieżąco.