Polish English French German Spanish Ukrainian

                     

Biuletyn Informacji Publicznej

Zakończenie roku szkolnego w Hrubieszowie

26.06.2026
Edukacja

W piątek, 26 czerwca, uczniowie szkół podstawowych zakończyli rok szkolny 2025/2026. Za nimi miesiące nauki, rozwijania zainteresowań, zdobywania nowych umiejętności oraz wielu sukcesów – edukacyjnych, sportowych i artystycznych.

Podczas szkolnych uroczystości nie zabrakło gratulacji, podziękowań dla nauczycieli, rodziców i pracowników szkół, a także wzruszeń związanych z podsumowaniem wspólnie przeżytego roku.

W zakończeniu roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 1 uczestniczył Paweł Wojciechowski – Zastępca Burmistrza Miasta Hrubieszowa. W uroczystości w Szkole Podstawowej nr 2 wziął udział Radosław Dąbrowski – Dyrektor Wydziału Oświaty i Kultury, natomiast społeczności Szkoły Podstawowej nr 3 towarzyszyła Marta Mazek – Sekretarz Miasta.

To był czas docenienia ogromnej pracy, jaką uczniowie włożyli w naukę, rozwijanie swoich pasji i codzienne pokonywanie kolejnych wyzwań. Każdy sukces, dobra ocena, udział w konkursie czy sportowej rywalizacji to efekt zaangażowania, wytrwałości i wsparcia bliskich oraz nauczycieli.

Szczególny moment przeżywali ósmoklasiści, którzy żegnają szkolne mury i po wakacjach rozpoczną nowy etap swojej edukacyjnej drogi.

Przed wszystkimi uczniami czas zasłużonego odpoczynku. Niech wakacje będą pełne radości, spotkań, podróży, nowych doświadczeń i chwil, które pozwolą nabrać energii przed kolejnym rokiem szkolnym. Życzymy, aby był to czas dobrze wykorzystany, ale przede wszystkim bezpieczny i zdrowy.

Do zobaczenia we wrześniu!