Polish English French German Russian Spanish

Biuletyn Informacji Publicznej

WYKAZ JEDNOSTEK POMOCNICZYCH

 

 
Nazwa jednostki pomocniczejTeren działaniaPrzewodniczący/Sołtys
Osiedle Nr 1
„Pobereżany”
Antonówka, Basaja „Rysia", Czerwonego Krzyża, Działkowa, Fiołkowa, Leśmiana, Łany, Makowa, Michałówka, Pobereżańska,
Podzamcze, Różana, Storczykowa, Teresówka, Tulipanowa, Wspólna, Zamojska.

Patkowski Bogdan

Osiedle Nr 2
„Polna”
Adama Mickiewicza, Polna.Antoniuk Tomasz Wojciech

Osiedle Nr 3
 „Podgórze”

Ceglana, Dworcowa, Gródecka, Ignacego Krasickiego, Kolejowa, Łąkowa, Nowa, Tęczowa, Wyzwolenia.Cios Małgorzata

Osiedle Nr 4
 „Śródmieście”

Berka Joselewicza, Bolesława Prusa, 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK, Gęsia, Górna, Jatkowa, Kilińskiego, Kościelna, Kręta, Krucza, Ludna, Łazienna, mjr Henryka Dobrzańskiego „Hubala", Narutowicza, Partyzantów, Plac Staszica, Plac Wolności, Pogodna, Prosta, Rynek, St. Staszica, Szeroka, Szewska, Targowa, 3-go Maja, Wodna. Kędziera Sławomir

Sołectwo
„Sławęcin”

Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Brzozowa, Ciesielczuka, Grabowiecka: od skrzyżowania z ulicą Uchańską i Grotthusów do „wąskotorówki", Grotthusów, Konopnickiej, Orzeszkowej. Sikorskiego, Słoneczna, Wiśniowa.Bojarczuk Józef

Osiedle Nr 6
 „Żeromskiego"

Bursztynowa, Chełmska, Chmielna, Cicha, Dwernickiego - Strona prawa od nr 1 do nr 175 - do ulicy Rubinowej i strona lewa od nr 2 do ulicy Władysława Jagiełły, Dziekanowska, Ogrodowa, Przemysłowa, Słowackiego, Wesoła i Żeromskiego, z wyłaczeniem bloków przy ulicy Dwiernickiego  oraz Żeromskiego
Szczęk Zdzisław

Osiedle Nr 7 
„Jagiellońskie”

Bartłomieja, Długosza, Dwernickiego: strona prawa od nr 179 - od ulicy Rubinowej do końca, strona lewa od ulicy Władysława Jagiełły do końca, Grunwaldzka, Kmdr Krawczyka, Kochanowskiego, Kopernika, Kościuszki, Króla Zygmunta Augusta, Królowej Jadwigi, Litewska, Matejki, Reja, Rubinowa, Sobieskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Unii Horodelskiej, Władysława Jagiełły.Żołnierczuk Lucyna

Osiedle Nr 8
 „Kolejarz”

Listopadowa - bloki wielorodzinne Nr 5, Nr 7, Nr 9, Nr 11.Kowalska Danuta

Osiedle Nr 9
 „Piłsudskiego”

Józefa Piłsudskiego, Listopadowa - wszystkie budynki jednorodzinne oraz bloki wielorodzinne Nr 15, Nr 17, Sokalska.Zając Paweł

Osiedle Nr 10
„Zielone”

Dębowa, Grabowiecka: od „ wąskotorówki" do miejscowości Obrowiec, Jodłowa, Klonowa, Lipice, Lipowa, Nowe Osiedle, Świerkowa, Topolowa, Uchańska.Letnianczyn Henryka

Osiedle Nr 11
Garnizon

Bloki przy ul. Dwernickiego i ŻeromskiegoPartyka Katarzyna