Wspólnie stwórzmy kalendarz miejski na 2017 rok

14.09.2016

Wspólnie stwórzmy kalendarz miejski na 2017 rok ze zdjęciami Hrubieszowa. Wszystkich miłośników fotografii zapraszamy do nadsyłania zdjęć naszego miasta.

Co roku Urząd Miasta w Hrubieszowie przygotowuje wyjątkowy kalendarz ścienny ze zdjęciami związanymi z naszym miastem. W tym roku chcielibyśmy przekazać inicjatywę mieszkańcom. Wszystkie osoby, które hobbystycznie lub zawodowo zajmują się fotografią, mogą wziąć udział we wspólnej inicjatywie. Prosimy o nadsyłanie zdjęć na adres kalendarz.hrubieszow@gmail.com.
Osoby których zdjęcia ukażą się w kalendarzu, otrzymają upominki od Urzędu Miasta w Hrubieszowie oraz możliwość umieszczenia informacji o autorze zdjęcia w stopce kalendarza.

Fotografie powinny nawiązywać tematyką do współczesnego Hrubieszowa, przedstawionego w kontekście architektury, krajobrazu i pór roku. Mogą być to zdjęcia sprzed  kilku lat.

Wymagania dotyczące zdjęć:

- limit 10 zdjęć na osobę

- zdjęcia nie mogą przedstawiać zbliżeń twarzy osób

- zdjęcia powinny być w miarę możliwości jak największej rozdzielczości

Prosimy o podanie w mailu imienia i nazwiska autora oraz aktualnego numeru telefonu. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 września 2016 r.