XLI sesja Rady Miejskiej w Hrubieszowie.

22.06.2017

Z A W I A D O M I E N I E

Na podstawie art. 20 ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym  (t. j. Dz. U. z 2016 roku, poz. 446 z późn. zm. ) zwołuję na dzień 30 czerwca 2017 roku /piątek/   na   godz. 1000    XLI sesję Rady Miejskiej w Hrubieszowie.

Obrady odbywać się będą w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Hrubieszów.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji oraz stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z XL sesji Rady Miejskiej odbytej w dniu 30 maja 2017 roku.
  4. Odpowiedzi na interpelacje, zapytania i wnioski radnych.
  5. Informacja Przewodniczącego Rady Miejskiej o działaniach podejmowanych  w okresie międzysesyjnym.
  6. Sprawozdanie Burmistrza Miasta o działaniach podejmowanych w okresie międzysesyjnym.
  7. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie zmian w budżecie miasta na 2017 rok.
  1. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej zmieniającej uchwałę w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miejskiej Hrubieszów.
  1. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy najmu na czas oznaczony do 3 lat z dotychczasowym najemcą, której przedmiotem jest  ta sama nieruchomość.
  1. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Miejskiej Hrubieszów.
  1. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie zmiany „Wieloletniego planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i urządzeń kanalizacyjnych na lata 2016 – 2021”.
  2. Rozpatrzenie informacji o działalności przedszkoli miejskich działających na terenie Gminy Miejskiej Hrubieszów za rok 2016.
  3. Rozpatrzenie informacji o wynikach uzyskanych przez uczniów szkół miejskich w konkursach przedmiotowych, imprezach kulturalnych i innych w roku szkolnym 2015/2016 i 2016/2017
  4. Interpelacje, zapytania i wnioski radnych.
  5. Wolne wnioski.
  6. Zakończenie sesji.