VII Posiedzenie Hrubieszowskiej Rady Gospodarczej

13.07.2016

11 lipca br. odbyło się VII posiedzenie Hrubieszowskiej Rady Gospodarczej. W spotkaniu uczestniczyła Zastępca Burmistrza Hrubieszowa Marta Majewska i Sekretarz Paweł Wojciechowski.

Tematami spotkania były propozycje Hrubieszowskiej Rady Gospodarczej co do budżetu obywatelskiego oraz szanse, jakie dla przedsiębiorców niesie ze sobą powstanie w Hrubieszowie elektrociepłowni.

Zastępca Burmistrza Marta Majewska i Sekretarz Paweł Wojciechowski przedstawili swoje oczekiwania wobec wkładu HRG w planowaną rewitalizację śródmieścia Hrubieszowa oraz udzielili informacji w sprawie terenów inwestycyjnych w ramach RPO WL 2014 – 2020.

Hrubieszowska Rada Gospodarcza poruszyła również temat składek członkowskich. Po przeanalizowaniu budżetu Rady zdecydowano, że w tym roku składki nie będą pobierane, ponieważ ubiegłoroczny wkład finansowy wystarczy do końca 2016 r.