Rozpoczynamy badania z mieszkańcami Hrubieszowa

18.09.2024
Urzędowe

Miasto Hrubieszów informuje o rozpoczęciu badań ankietowych w ramach przygotowań do udziału w Polsko-Szwajcarskim Programie Rozwoju Miast. Badania mają na celu zidentyfikowanie najważniejszych potrzeb i wyzwań, z jakimi mierzy się nasza społeczność. Dzięki Waszym odpowiedziom będziemy mogli lepiej zaplanować działania, które pozytywnie wpłyną na rozwój Hrubieszowa i poprawią jakość życia mieszkańców.

Kiedy? Badania będą prowadzone w dniach 23 września.  Dlaczego warto wziąć udział? Wasze opinie są kluczowe dla przygotowania skutecznych planów rozwoju miasta, w tym działań na rzecz zrównoważonego rozwoju, ekologii oraz wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmuje tylko kilka minut. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Hrubieszowa do udziału w badaniach! Razem możemy zbudować lepszą przyszłość dla naszego miasta.

Jak wziąć udział?
Kliknij w link i wypełnij ankietę online: [link do ankiety]

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!