Podsumowanie akcji "Pełna miska dla schroniska"

Podsumowanie akcji "Pełna miska dla schroniska"

27 stycznia 2020 r. odbyło się uroczyste podsumowanie wraz z podziękowaniami dla wolontariuszy akcji. Zbiórka pod hasłem „Pełna miska dla schroniska” trwała do 10 stycznia i była organizowana w mieście po raz pierwszy. Mieszkańcy mogli zostawiać karmę, ryż, makaron, koce, smycze, obroże, kocie i psie zabawki w ośmiu punktach w mieście. To sześć sklepów, których właściciele włączyli się do akcji, oraz dom kultury i siedziba hrubieszowskiej OSP. Młodzież i dzieci zbierała wszystko co potrzebne dla bezdomnych zwierząt ze schronisk i ośrodków adopcyjnych.
Od 19 grudnia 2019 r. do 10 stycznia 2020 r. zebrano imponującą ilość karmy- 1690 kg .

Akcja została objęta Honorowym patronatem Burmistrza Miasta Hrubieszowa Marty Majewskiej.