Podpisanie umowy na remont zabytkowego budynku przy ul. 3-go Maja

Urzędowe

5 listopada 2019 r. w Urzędzie Miasta Hrubieszów została podpisana umowa na remont budynku przy ul. 3-go Maja- siedziby Fundacji Kultury i Przyjaźni Polsko - Francuskiej im. Krystyny i Stefana Du Chateau.  Umowę podpisała Burmistrz Miasta Hrubieszowa Marta Majewska i przedstawiciele wykonawcy – firmy Furmanek Renewal Sp. z o. o. S.K.A. w obecności pracowników Wydziału Inwestycji i Rozwoju Urzędu Miasta Hrubieszów. Remont i adaptacja budynku wyniesie 11 777 000 zł  (kwota dofinansowania to 7 293 000 zł).  Powstanie tu Hrubieszowskie Centrum Dziedzictwa - miejsce dla wszystkich mieszkańców, nowa siedziba Miejskiej Biblioteki Publicznej. W dalszym ciągu będzie tu również siedziba Fundacji Du Chateau.

Termin zakończenia prac: do 25 listopada 2020 r.