Polish English French German Russian Spanish

                        

Biuletyn Informacji Publicznej

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

16.04.2021

Od 1 kwietnia br. prowadzony jest Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

Podstawową metodą spisu jest samospis internetowy poprzez formularz spisowy dostępny na stronie spis.gov.pl. Instrukcja logowania za pomocą PESEL

Każda z osób podlegających spisowi może skorzystać ze spisu „na żądanie” - wystarczy zadzwonić na Infolinię  spisową pod numer telefonu 22 279 99 99. Infolinia działa od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-18:00, z wyłączeniem świąt i dni ustawowo wolnych.

Jeżeli ktoś nie ma komputera, dostępu do Internetu lub potrzebuje pomocy by się spisać, będzie mógł skorzystać  bezpłatnie  z udostępnionego na terenie gminy lub w Urzędzie Statystycznym w Lublinie i jego Oddziałach pomieszczenia ze stanowiskiem komputerowym umożliwiającym przeprowadzenie samospisu.  Taka forma spisu będzie możliwa tylko w przypadku gdy sytuacja epidemiczna na to pozwoli.

Samospis internetowy  trwa od 1 kwietnia do 30 września br. Z osobami, które nie spiszą się samodzielnie przez Internet lub infolinię do 3 maja, dopiero od 4 maja br. sukcesywnie będą  kontaktować się rachmistrze, aby zrealizować spis w formie wywiadu telefonicznego.

Więcej informacji o spisie można znaleźć na stronie dedykowanej Narodowemu Spisowi Powszechnemu Ludności i Mieszkań 2021: spis.gov.pl

 

Gminne Biuro Spisowe w Urzędzie Miasta Hrubieszów

W skład Gminnego Biura Spisowego, powołanego Zarządzeniem Nr 449/2021 Burmistrza Miasta Hrubieszowa z dnia 25 stycznia 2021 r.  w sprawie utworzenia Gminnego Biura Spisowego, określenia jego składu i organizacji pracy, wchodzą następujący pracownicy Urzędu Miasta Hrubieszów:

1) Marta Mazek - koordynator pełniący funkcję zastępcy Gminnego Komisarza Spisowego;

2) Dawid Tomaszczuk - członek Gminnego Biura Spisowego;

3) Marta Szopa - członek Gminnego Biura Spisowego;

4) Izabela Zin - członek Gminnego Biura Spisowego.

Kontakt do Gminnego Biura Spisowego w Urzędzie Miasta Hrubieszów: 

Marta Mazek (koordynator) - tel. 84 696 23 80, wew. 27, e-mail: organizacyjny@miasto.hrubieszow.pl
Dawid Tomaszczuk (członek Gminnego Biura Spisowego)tel. 84 696 23 80, wew. 49, e-mail: mczk@miasto.hrubieszow.pl