Lubelska Tarcza dla przedsiębiorców i pracodawców

Urzędowe

Tarcza Lubelska to narzędzie przygotowane przez samorząd województwa lubelskiego dla przedsiębiorców i pracodawców z naszego regionu. Jej celem jest dobór właściwych instrumentów oraz ułatwienie pozyskania przez uprawnione podmioty z województwa Lubelskiego środków dostępnych w ramach „Tarczy Antykryzysowej”.
Przeszkoleni pracownicy samorządowi zapewnią specjalistyczne wsparcie w oparciu o poszczególne obszary funkcjonowania Tarczy Antykryzysowej, którymi dysponuje administracja publiczna tj. ZUS i publiczne służby zatrudnienia.

Co można zyskać ?

• ulgi i zwolnienia związane z odprowadzaniem składek na ubezpieczenie społeczne (ZUS)
  • mikropożyczki (powiatowe urzędy pracy)
  • środki wspierające mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych w podtrzymaniu miejsc pracy (powiatowe urzędy pracy)