Porozmawiajmy o turystyce | spotkanie pierwsze

KCEiWG

W dniu 14 kwietnia 2023 r. odbyło się pierwsze spotkanie pt. „Porozmawiajmy o turystyce”.

Spotkanie miało charakter warsztatu w którym udział wzięli przedstawiciele samorządu, instytucji kultury, organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorcy z branży turystycznej. Warsztat poprowadził Michał Basiński manager projektów z firmy Synergia.

Podczas dzisiejszych warsztatów omówione zostały najnowsze trendy w turystyce w oparciu o analizę lokalnego ruchu turystycznego. Omówiony został również potencjał turystyczny Hrubieszowa oraz wyzwania i problemy lokalnej turystyki.

Porozmawiajmy o turystyce to cykl spotkań, które pomogą w opracowaniu koncepcji sieciowego produktu turystycznego opierającego się na rdzeniu atrakcji  Hrubieszowa – miasta i gminy wiejskiej.

Na kolejne spotkanie, które odbędzie się 12 maja 2023 r. zapraszamy Państwa już dziś. Szczegóły podamy wkrótce.

Spotkanie organizowane jest w celu „Opracowania koncepcji rozwoju sieciowego produktu turystycznego opierającego się na rdzeniu atrakcji miasta Hrubieszowa i gminy wiejskiej Hrubieszów” w ramach projektu pn. „Rozwój Lokalny Hrubieszowa – od partycypacji do realizacji” finansowanej ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021.