Biuletyn Informacji Publicznej

Polish English French German Russian Spanish

Miasto Hrubieszów

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Hrubieszowie

Miasto Hrubieszów, jak co roku aktywnie włączyło się w organizację Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przygotowaniem i koordynacją 27. Finału w naszym mieście zajmuje się Sztab WOŚP działający przy Hrubieszowskim Domu Kultury.

Tegoroczny Finał odbywa się pod hasłem „Pomaganie jest dziecinne proste. Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

W najbliższą niedzielę (13 stycznia) w HDK-u odbędzie się koncert finałowy WOŚP.

Podczas koncertu w ramach akcji „Samorząd bez focha” będzie można wylicytować m.in. „dzień pracy w roli Burmistrza Miasta Hrubieszowa”. Kto wylicytuje będzie miał okazję zająć fotel Burmistrza Miasta na jeden dzień. Do dyspozycji będzie miał gabinet Pani Burmistrz z Sekretariatem, będzie mógł podejmować ważne i trudne decyzje, uczestniczyć w spotkaniach i naradach, a po całym dniu pracy przewidziana jest pizza z Panią Burmistrz.

Dodatkowo do wylicytowania będą też plecaki uszyte z banerów wyborczych oraz biżuteria, ufundowane przez Burmistrz Miasta.

 

Licytacje odbędą się podczas koncertu 27 Finału WOŚP w Hrubieszowskim Domu Kultury, w najbliższą niedzielę o godz. 17:00.

 Więcej informacji o Finale WOŚP można znaleźć na stronach Facebook:

Pokaż okno Facebooka przy fokusie