Biuletyn Informacji Publicznej

Polish English French German Russian Spanish

Miasto Hrubieszów

Biznes Lubelskie 2018 – cykl spotkań dla przedsiębiorców, przedstawicieli JST i IOB

Szanowni Państwo,

Marszałek Województwa Lubelskiego, Sławomir Sosnowski serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie  cyklu "Biznes Lubelskie". Już 17 lipca 2018 r. spotykamy się w Hotelu & Restauracji Jagiełło w Hrubieszowie.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Paweł Czapiewski, medalista Mistrzostw Świata i Europy w biegu na 800 m, olimpijczyk, wielokrotny Mistrz Polski i rekordzista kraju, który opowie uczestnikom spotkania o roli motywacji w biznesie.

Program spotkania w Hrubieszowie:

13.00-13.30 - Rejestracja uczestników

13.30-14.00 - Biznes Lubelskie – współpraca na rzecz wzmocnienia eksportu i obsługi inwestorów - przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

14.00-14.20 - Negocjacje, mediacje i arbitraż w relacjach pomiędzy przedsiębiorcami - prelegent Aneta Biały (Mediator przy Sądzie Okręgowym w Lublinie oraz w Lubelskim Centrum Arbitrażu i Mediacji w Lublinie)

14.20-15:20  - Rewolucja w przepisach w 2018 roku. Co przyniosą zmiany w JPK, CIT, VAT i RODO - prelegent Maria Uchman (prezes zarządu Uchman i Partnerzy Sp. z o. o.)

15.20-15.30  - Przerwa kawowa

15.30-16.30  - Rola motywacji w biznesie - prelegent Paweł Czapiewski

16.30-16.45  - Konsultacje społeczne dotyczące weryfikacji potrzeb i oczekiwań w zakresie wspierania przedsiębiorczości. Pytania i dyskusja

16.45-17.30 - Poczęstunek i networking

 

Rejestracja na spotkanie odbywa się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem: www.invest.lubelskie.pl  

Liczba miejsc ograniczona! Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W ramach cyklu Biznes Lubelskie najlepsi polscy prelegenci poruszą zagadnienia dotyczące codziennej działalności lokalnych przedsiębiorstw, zmian w przepisach podatkowych, konkurowania na rynkach międzynarodowych oraz opowiedzą o mediacji, negocjacji i arbitrażu w biznesie. Spotkania skierowane są dla obecnych i przyszłych eksporterów, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji otoczenia biznesu.

Dodatkową atrakcją regionalnych wydarzeń  Biznes Lubelskie jest obecność znamienitych polskich olimpijczyków – w tym Roberta Korzeniowskiego, Otylii Jędrzejczak, Sylwii Gruchały czy Daniela Iwanka, którzy opowiedzą o tym jak motywować siebie i pracowników.

Więcej informacji na temat cyklu Biznes lubelskie można znaleźć na www.invest.lubelskie.pl.

Pokaż okno Facebooka przy fokusie