14 stycznia 2019 roku zmarł prezydent Gdańska Pan Paweł Adamowicz

15.01.2019

14 stycznia 2019 roku zmarł prezydent Gdańska Pan Paweł Adamowicz. Kondolencje składają władze Miasta Hrubieszowa wraz z mieszkańcami. Burmistrz Miasta Marta Majewska oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej Anna Naja wraz z radnymi przekazują kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia rodzinie, bliskim, współpracownikom oraz całej społeczności Gdańska w związku ze śmiercią Prezydenta Miasta Pana Pawła Adamowicza. Mieszkańcy Hrubieszowa łączą się w bólu z gdańszczanami po utracie tak wybitnego samorządowca. Jest to druzgocąca strata dla wszystkich tych, dla których jedną z najwyższych idei jest służba publiczna i oddanie na rzecz lokalnej społeczności. To tragedia dla całego samorządu w naszym kraju. Pozostajemy w wielkim smutku i żalu z pogrążonymi w żałobie oraz solidaryzujemy się przeciwko przemocy i barbarzyństwu.